Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Компанія GEFA Processtechnik Gmbh (Німеччина), заснована в 1964 році, є провідним виробником промислової  арматури.  Спеціалізується на таких видах обладнання:

поворотні дискові заслінки, шарові крани, зворотні клапани, шиберні засувки

 

 

Компанія MIV d.d. (Хорватія) заснована в 1954 році. Основна спеціалізація підприємства – запірна арматура та фітинги із сталі та чавуну. Ексцентрикові метало ущільнені заслінки на холодну та гарячу воду і  пар, гідранти і засувки, запобіжні та зворотні клапани, а також багато інших сучасних інноваційних виробів.

 

 

Компанія VALVESEAL (Іспанія) на ринку з 1993 року у секторі поводження з рідинними клапанами та рішення у справах матеріалів ущільнення. Орієнтований на конкретні рішення, такі як вода, пожежні споруди, кондиціонування та промисловість. Автоматизація клапанів як електричними, так і пневматичними приводами.

 

 

З моменту свого заснування в 1982 році підприємство TTV (Іспанія) продовжує невпинно зростати та постійно вдосконалювати свою продукцію.

 

Продукція компанії TTV відрізняються високою технологічністю і конкурентоспроможністю, яка користується великим успіхом у багатьох країнах світу. До групи компаній входять: TTV, JC, ICP  та  ACTREG

 

Компанія Fromme Armaturen GmbH & Co KG (Німеччина) була заснована в 1982 році і постачає якісну арматуру, переважно виготовлену з чавуну та нержавіючої сталі згідно DIN та ANSI-NORM. Сфера застосування поширюється від промислового застосування до технології водопостачання та водовідведення.

 

 

Vastas (Туреччина) розробник та виробник промислових клапанів та приводів, що обслуговують різні галузі з акцентом на нафтові, газові, енергетичні та водні проекти.